BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11457027
nr 1145 7027
Golvlampa
1950-tal, tvåarmad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:28:42
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal